В Україні відкриють болгарську школу, в Болгарії - український культурний центр

П'ятниця, 5 жовтня 2018, 14:57

Україна домовилась із Болгарією відкрити в Одесі нову болгарську школу, а у болгарській столиці Софії – український культурний центр.

Про це повідомив президент Петро Порошенко, у п’ятницю на Одещині він зустрівся з прем’єром Болгарії Бойко Борисовим.

"Ми домовились з болгарською стороною про відкриття в Одесі болгарської школи, а також українського культурного центру – у Софії", - повідомив глава держави у своєму мікроблозі Twitter.

За словами Порошенка, також у Запоріжжі в окремих класах вивчатимуть болгарську мову. "Адже що більше ми знаємо мов, то краще ми готові до європейського життя", - відзначив президент.

Порошенко окремо наголосив на відсутності загрози асиміляції болгар в Україні, адже це, за його словами, суперечить політиці держави.

"Захист нацменшин є нашим першим пріоритетом. Освітня реформа в Україні точно захищає тих, хто вивчає різні мови, включно з болгарською", - запевнив глава України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?