Розвиток зеленої енергетики в Україні допоможе ЄС протистояти РФ – віце-прем’єр Болгарії

Вівторок, 4 вересня 2018, 16:11

Розвиток "зеленої" енергетики в Україні має в перспективі допомогти представникам країн Євросоюзу у дискусіях щодо впродовження санкцій проти РФ.

Про це заявив перший віце-прем’єр, міністр економічної та демографічної політики Болгарії Валерій Сімеонов під час 28-го економічного форуму у місті Криниця-Здруй (Польща), повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Я декілька разів представляв Болгарію у Раді ЄС і можу стверджувати, як складно кожного разу проходити обговорення продовження санкцій проти РФ та накладання нових. Так, всі розуміють, що мають справу із агресією та окупацією незалежної країни, але Рада ЄС не є самостійною, Європа залежить від РФ, а точніше – від російських енергоносіїв", - пояснив він.

В цьому контексті Сімеонов бачить шанс для України. "Ваш шанс – "зелена" енергетика, де ви маєте величезні перспективи. Якщо ви почнете їх впроваджувати та будете успішними, ви допоможете позбутися від залежності від РФ не лише собі, але й Європі. І тоді прийняття рішень (про санкції. - Ред.) буде не таким складним", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: