Македонія вимагає від Угорщини видати екс-прем’єра

Середа, 14 листопада 2018, 15:26

Прем’єр-міністр Македонії Зоран Заєв очікує, що Угорщина видасть засудженого на два роки  екс-прем’єра Ніколу Груєвські, який втік до Будапешта, де попросив політичного притулку.

Про це повідомляє портал Press24.

"Ми очікуємо, що Угорщина поведеться як зразкова країна, яка не захищає злочинців, що завдають збитків народу Македонії. Для нас як країни-кандидата було б поганим прикладом, якби країна ЄС стала притулком для злочинця і продемонструвала неповагу до правоохоронних органів іншої країни" - заявив Заєв.

При цьому прем’єр все ж висловив переконання, що Угорщина все ж видасть Груєвські.

Заєв також рішуче заперечив політичний мотив переслідування Груєвські.

Як повідомлялося, колишній прем'єр-міністр Македонії Нікола Груєвські попросив політичного притулку в Угорщині.

Груєвські засудили до двох років тюрми через незаконну купівлю броньованого Mercedes за більш ніж 650 тисяч євро у 2012 році, коли він був прем'єр-міністром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.