У передмісті Рима поліція конфіскувала 8 вілл мафії, їх знесуть бульдозерами

відео
Середа, 21 листопада 2018, 08:48

Римська міліція захопила вісім вілл, незаконно побудованих мафіозним кланом Касамоніка у південно-східному передмісті столиці, і їх збираються знести бульдозерами.

Про це повідомляє ВВС.

В операції брали участь близько 600 поліцейських, на місці були присутні мер Рима Вірджинія Раджі і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні.

Відео, розміщене на Facebook-сторінці мера, показує, як поліція пробивається до однієї з вілл. Всередині можна побачити інтер'єр із золотими статуетками тварин і фресками на стелі. Повідомляється, що під час обшуку були знайдені наркотики.

Клан Касамоніка має етнічне ромське коріння, і в червні деякі його члени критикували план Сальвіні щодо проведення перепису ромського населення Італії.

Раджі зазначила, що вілли, які знаходяться в районі Квадраро, порушували будівельні та ландшафтні закони Рима, а деякі "об'єднали цілі ділянки історичного акведука Феліче".

"Сьогодні історичний день для міста Рим і для римлян. Ми припиняємо роки незаконності і надсилаємо сильну заяву клану Касамоніки", - сказала вона.

Раджі є членом популістського "Руху 5 зірок", який керує Італією в коаліції з правою партією "Ліга", до якої належить Сальвіні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: