Понад 90% фірм у Польщі хочуть працевлаштувати іноземців - опитування

Четвер, 22 листопада 2018, 19:49

93% підприємств у Польщі хочуть працевлаштувати іноземців щонайменше на дев’ять місяців.

Про це повідомила Польсько-українська господарча палата з посиланням на дані опитування, проведеного в липні-серпні цього року, пише "Польське радіо".

В опитуванні взяли участь 124 фірми з усієї Польщі. "83% анкетованих фірм зважується прийняти на роботу іноземців через нестачу працівників з необхідною кваліфікацією. З приводу складних процедур, пов’язаних з працевлаштуванням, 77% фірм не прийняли іноземця на роботу вчасно, а 29% декларує втрату доручень або контрактів, спричинену браком можливості взяти на роботу іноземця", - йдеться у заяві.

Як зазначив віце-президент Польсько-української господарчої палати Анджей Дрозд, специфікою Польщі є те, що значна частина польських громадян працює на ринках інших країн, і ця тенденція збережеться, а з другого боку – в Польщі працюють іноземці. 

Як відомо, польська влада стривожена, що після того, як Німеччина лібералізує свій ринок праці для негромадян ЄС, значна частина українських заробітчан шукатиме роботи вже у польського західного сусіда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.