В Іспанії відбулися багатотисячні марші проти насильства над жінками

відео
Понеділок, 26 листопада 2018, 10:30

Десятки тисяч протестувальників, багато з яких вбрані у фіолетове, пройшли Мадридом та іншими іспанськими містами в неділю, щоб відзначити Міжнародний день боротьби проти насильства над жінками.

Про це пише Reuters.

Учасники акцій скандували гасла та носили значки "За тих, хто не з нами" та "Справедливість". У Мадриді протест закінчився зачитуванням імен 44 жінок, убитих в Іспанії минулого року у випадках домашнього насильства.

 

Раніше цього року жінки по всій Іспанії влаштовували страйк та провели сотні мітингів проти гендерної нерівності. Дві найбільші профспілки заявили, що близько 6 мільйонів жінок взяли участь у страйку.

За даними Генеральної ради суддів, іспанські суди отримали понад 166 тисяч скарг на гендерне насильство в 2017 році, що на 16 відсотків більше, ніж роком раніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.