Мей відклала голосування щодо Brexit

Понеділок, 10 грудня 2018, 18:10

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей відклала голосування у британському парламенті щодо угоди з ЄС про Brexit, яке було заплановане на вівторок, 11 грудня.

Про це пише Reuters.

Мей викликала сміх деяких членів парламенту, коли оголошувала про перенесення голосування, заявивши, що серед законодавців існує широка підтримка угоди. Вона зазначила, що документ підтримає більшість, якщо буде вирішене питання ірландської кордону.

"Якби ми провели голосування завтра, то ця угода була б відхилена зі значною перевагою", - заявила вона, додавши, що впевнена у правильності угоди.

"Тому ми відкладемо голосування, заплановане на завтра, і не будемо продовжувати розділяти Палату в цей час", - заявила вона, додавши, що Сполучене Королівство активізує роботу щодо виходу з ЄС без угоди.

Мей має намір переглянути питання кордону Північної Ірландії в її угоді про Brexit з Євросоюзом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?