Легкові авто на в’їзді до України з Польщі чекають по 8-16 годин

Неділя, 23 грудня 2018, 15:52

У зв’язку з передріздвяним періодом на в’їзді в Україну з Польщі утворились величезні черги.

Як повідомила речниця Бєщадського відділення Прикордонної служби Польщі Ельжбєта Пікор, черги у цей період утворюються щороку, а цьогоріч свята ще й співпали з вихідними, пише "Польське радіо".

"На чотирьох прикордонних переходах з Україною Підкарпатського воєводства посилюється передріздвяний рух. Протягом минулої ночі прикордонники обслужили 54 тисячі мандрівників", - сказала Пікор.

16 годин мусять чекати ті, хто пересуваються легковими автомобілями через перехід Корчова – Краківець, на КПП Медика – Шегині - 8 годин. 

У неділю кількість автомобілів у черзі зменшилася, однак на перетин кордону вантажівки очікують від 27 до 38 годин. Пікор каже, що на контрольно-пропускних пунктах задіяно усі смуги руху.

На кордонних переходах Люблінського воєводства подібна ситуація. На пункті пропуску Гребенне – Рава-Руська вантажівки на в’їзд в Україну чекають більше 20 годин, в черзі всього 200 автомобілів. Крім цього, 400 легковиків стоять у 7-годинному корку.

Аналогічна ситуація спостерігається на КПП Долгобичів-Угринів. Водії там чекають по 8 годин. Дещо краща ситуація на переході Зосин-Устилуг, де на обслуговування необхідно чекати приблизно три години.

Про автомобільні затори на західній ділянці кордону на в’їзд до України повідомили і українські прикордонники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua