Греція звинуватила РФ у втручанні в свої внутрішні справи

Вівторок, 15 січня 2019, 07:49

Міністерство закордонних справ Греції назвало коментар російського МЗС щодо рішення парламенту Македонії про перейменування країни втручанням у справи Греції.

Про це йдеться у заяві відомства.

Раніше МЗС Росії опублікувало коментар, в якому засудило перейменування Македонії і закликало розглянути це питання в Радбезі ООН.

У грецькому відомстві заявили, що коментар Москви "не сумісний з рівнем дружніх відносин двох країн.

"Звернення до політичного розвитку внутрішніх подій в дружніх країнах з боку російського МЗС не відповідає рівню, який характеризує відносини між Грецією і Росією, і давнім зв'язкам дружби між нашими народами", - йдеться в заяві.

У відомстві наголосили, що коментар МЗС Росії ігнорує грецькі демократичні інститути і є втручанням у внутрішні справи країни.

Також Афіни дорікнули Москві тим, що та роками визнавала Колишню Югославську республіку Македонія як "Республіку Македонія", знаючи про чутливість грецького народу до цієї назви.

"Ми очікуємо, що МЗС Росії в подальшому утримуватиметься від таких заяв, які є втручанням у внутрішні справи Греції" - йдеться у заяві МЗС Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.