Депутатка відклала пологи заради голосування щодо Brexit

Вівторок, 15 січня 2019, 09:30

Депутатка Лейбористської партії Т’юліп Сіддік відклала пологи заради участі у ключовому голосуванні щодо угоди про Brexit.

Про це повідомляє BBC.

Лікарі порадили Т’юліп Сіддік кесаревий розтин у понеділок або вівторок, однак вона вирішила перенести процедуру на четвер, щоб взяти участь у голосуванні.

"Якщо мій син з’явиться на світ на день пізніше, ніж радили лікарі, але це буде світ з більшим шансом на потужні відносини між Британією і Європою, то це того варте", - сказала Сіддік.

У британському парламенті існує система, коли депутату, який не має можливості проголосувати, підбирають "пару" з опозиції, яка теж не голосує, і таким чином відсутність парламентаря не впливає на результат голосування.

Однак Т’юліп Сіддік заявила про свою недовіру до цієї системи, нагадавши про випадок, коли представник торі порушив цю домовленість. Саме тому вона вирішила самостійно взяти участь у голосуванні.

Як відомо, у британському парламенті 15 січня відбудеться голосування щодо угоди про Brexit.

Детальніше про можливі наслідки цього голосування читайте у статті "Дикий Brexit: чому Британія може вибрати найгірший шлях виходу з ЄС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua