Шотландські націоналісти пропонують призупинити Brexit

Вівторок, 15 січня 2019, 22:10

Після провалу у британському парламенті голосування щодо угоди з ЄС про Brexit шотландські націоналісти закликають призупинити вихід країни з Євросоюзу.

Як повідомляє BBC, лідер "Шотландської національної партії"  Іан Блекфорд закликав призупинити дію статті 50 Договору про ЄС, яка дала старт виходу країни з блоку.

"Слід призупинити дію статті 50, висунути це питання на народне голосування", - заявив він, закликавши таким чином провести ще один референдум.

Блекфорд підкреслив, що час спливає, а нинішня поразка уряду в парламенті була "ганебною". Він підтримав ініціативу лейбористів провести голосування щодо вотуму недовіри уряду Терези Мей і заявив, що шотландські націоналісти проголосують "за" недовіру.

У вівторок ввечері Палата громад британського парламенту не підтримала угоду уряду щодо виходу з ЄС, яку прем’єр-міністр Тереза Мей узгодила з Брюсселем.

Уряд Британії тепер впродовж трьох днів має представити свій план подальших дій, а далі є 5 варіантів розвитку подій: Brexit без угоди, нові переговори з ЄС, загальні вибори у Британії, повторний референдум і голосування за відставку уряду.

Найбільша британська опозиційна партія за підтримки партії-учасника коаліції ініціює голосування за недовіру уряду Терези Мей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua