Парламент Британії обмежив повноваження уряду при Brexit без угоди

Середа, 9 січня 2019, 08:25

Палата громад британського парламенту схвалила поправку до законопроекту, яка обмежує повноваження уряду у податковій сфері у випадку виходу Британії з ЄС без угоди.

Поправку британські парламентарі схвалили у вівторок 303 голосами "за", 296 виступили "проти", повідомляє британське видання Evening Standard.

Як відзначає видання, це голосування у парламенті стало черговою поразкою для уряду Терези Мей. Результат також показує, що більшість у Палаті громад налаштовані проти виходу з ЄС без угоди напередодні ключового голосування у британському парламенті.

Підтримана лейбористами та деякими консерваторами поправка спрямована на те, щоб міністерство фінансів не могло змінити розмір податків, щоб уможливити Brexit без угоди, якщо свого схвалення на це не дали депутати.

Лідер лейбористів Джеремі Корбін заявив, що схвалення зміни до законодавства було "важливим кроком, щоб запобігти Brexit без угоди". "Тепер Тереза Мей повинна відмовитись від Brexit без угоди раз і назавжди", - сказав він.

Напередодні голосування міністри наполягали, що поправка вносить лише "найнезначніші і технічні зміни" в законодавство, які не перешкодять уряду у зборі податків.

Парламент Великої Британії 15 січня проведе голосування щодо угоди з ЄС про Brexit, про яку з Брюсселем домовилася прем’єр-міністр Тереза Мей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.