Данія надаватиме Україні безвідсоткові позики на інфраструктурні проекти

Четвер, 14 березня 2019, 17:54

Данія надаватиме Україні безвідсоткові позики на реалізацію стійких інфраструктурних проектів під державну гарантію.

Відповідну рамкову угоду підписали міністр фінансів України Оксана Маркарова та посол Данії в Україні Рубен Медсен, повідомили у посольстві Данії в Україні.

Угода укладена для реалізації програми Danida Business Finance (DBF) в Україні.  За програмою DBF, безвідсоткові позики зі значним грантом надаватимуться на реалізацію стійких інфраструктурних проектів під державну гарантію. Такі проекти можуть мати бюджет у розмірі до 100 і більше мільйонів євро.

Проекти будуть реалізовуватися данськими постачальниками та іншими партнерами.

Очікується, що співпраця буде зосереджена на двох основних секторах:  водопостачання та очищення стічних вод і енергоефективність. В обох секторах данські компанії володіють значним досвідом і ноу-хау.

Декілька потенційних проектів із реконструкції систем центрального теплопостачання та очищення стічних вод вже розглядаються.

"Ми сподіваємося, що ця модель фінансування сприятиме сталому розвитку та економічному зростанню. Україна потребує доступу до капіталу для свого розвитку, і Danida Business Finance є однією з найбільш привабливих схем пільгового кредитування у світі", - заявив посол Данії Рубен Медсен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua