Київ закликає світ відповісти санкціями на свавілля РФ у Криму

Середа, 27 березня 2019, 18:20

Україна закликає світ невідкладно відповісти на незаконні дії російської окупаційної влади у Криму.

Про це у Twitter написала речниця МЗС Катерина Зеленко.

"Ми закликаємо міжнародне співтовариство терміново відреагувати на незаконні дії російської окупаційної влади у Криму шляхом посилення санкцій та збільшення політичного та економічного тиску", - написала вона.

Раніше Європейський Союз закликав Росію припинити свавільні обшуки у будинках кримських татар та гарантувати дотримання усіх основоположних прав на території незаконно анексованого півострова.

Нагадаємо, у середу в анексованому Криму російські силовики провели обшуки у домівках кримськотатарських активістів. Зокрема, повідомлялось про 25 обшуків.

За твердженням російської ФСБ, обшукували "місця проживання прихильників забороненої в Росії міжнародної терористичної організації "Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...