Brexit: парламент Британії проведе дебати, можливе третє голосування за угоду

Четвер, 28 березня 2019, 15:34

Парламент Великої Британії в п'ятницю проведе дебати щодо виходу з ЄС, проте поки не ясно, чи будуть депутати втретє голосувати за угоду про Brexit.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Лідер Палати громад Андреа Лідсом сьогодні оголосила, що депутати завтра проведуть позачерговий день засідань, щоб обговорити Brexit.

Британський уряд поки не підтвердив, чи буде вівн втретє виносити на голосування угоду про Brexit, якудепутати вже двічі відхилили в січні і в березні.

"Завтрашня пропозиція повинна буде відповідати як рішенням спікера, так і рішенням Ради ЄС про умови, пов'язані з виходом 22 травня", - сказала Лідсом.

Читайте також
Мей пообіцяла піти у відставку, якщо Brexit станеться за її сценарієм

"Обговорення тривають, і ми постараємося сьогодні якомога швидше представити свою пропозицію, щоб не просити про додаткове продовження і вимогупровести вибори до Європейського парламенту", - додала вона.

Спікер Палати громад раніше заявив, що уряд не може втретє виносити на голосування один і той же договір, для цього в документ потрібно внести зміни.

Британські ЗМІ припускають, що уряд може розділити договір про вихід і політичну декларацію, і запропонувати голосування тільки за перший документ. Схвалення договору на цьому тижні вимагають в ЄС.

Телеканал Sky News з посиланням на свої джерела повідомляє, що голосування за договором взагалі не буде, а пройдуть тільки дебати.

Раніше планувалося, що 29 березня вийде з ЄС. Лідери ЄС погодилися продовжити Brexit до 22 травня, за умови, що Палата громад схвалить угоду про вихід.

Якщо документ не буде затверджений, лідери ЄС погодилися на продовження до 12 квітня, вимагаючи від Лондона "визначити подальший напрямок до цієї дати".

Нагадаємо, напередодні британський парламент відхилив вісім різних пропозицій щодо виходу країни з Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua