Президент "Європейської народної партії": Орбан перетнув "червону лінію"

Вівторок, 5 березня 2019, 09:30

Президент "Європейської народної партії" Жозеф Доль вважає, що угорський прем'єр Віктор Орбан перетнув "червону лінію" своєю антибрюссельською кампанією, націленою проти президента Єврокомісії.

Таку думку він висловив у інтерв’ю німецькому виданню Die Welt.

"Ми рішуче засудили кампанію угорського уряду проти Жана-Клода Юнкера. Це недопустимо. "Європейська народна партія" - це велика сім'я, яка може мати свої відмінності. Але є межа, і Віктор Орбан перетнув "червону лінію", - сказав Доль.

20 березня "Європейська народна партія" обговорить питання про виключення або призупинення членства "Фідес". Це відбудеться за запитом 12 партій-членів "ЄНП", які представляють дев'ять країн.

"Я не боюсь цих дебатів. Я отримав необхідну кількість листів, щоб включити питання членства "Фідес" у "ЄНП" до порядку денного наступного засідання", - сказав Доль.

Цими вихідними вийшло інтерв’ю, у якому  Віктор Орбан назвав своїх критиків у "Європейській народної партії" "корисними ідіотами", що служать інтересам лівих.

Угорський уряд в середині лютого розпочав рекламну кампанію, що звинувачує голову Єврокомісії Жана-Клода Юнкера в бажанні "заповнити Угорщину мігрантами" за вказівкою фінансиста і філантропа Джорджа Сороса. 

Після цього цілий ряд партій-членів "Європейської народної партії", до якої належить і політсила прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана "Фідес", публічно закликали до обговорення її статусу в межах "ЄНП".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua