США розглядають додаткові поставки летальної зброї Україні – командувач

Вівторок, 5 березня 2019, 19:36

Верховний головнокомандувач об'єднаних Збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті заявив, що США розглядають надання додаткової летальної зброї Україні для протистояння морській агресії Росії після інциденту в hайоні Керченської протоки.

Про це він заявив на слуханнях у комітеті Сенату Конгресу США у справах збройних сил, повідомляє портал U.S.News.

Голова комітету запитав, чому, незважаючи на дозвіл Конгресу, США до сих пір надавали летальну допомогу Україні лише в одному випадку, коли йшлося про протитанкові ракети Javelin.

Скапарротті, який також є командувачем європейського командування США сказав, що США роздумують про посилення снайперських можливостей українських військових. Однак, за його словами, будь-яким поставкам має передувати обговорення серед політиків.

Він також розділив стурбованість комітету щодо модернізації російського флоту.

"Мене не дуже влаштовує позиція стримування, яку ми маємо в Європі", - сказав Скапарротті, коли його запитали про сили і ресурси США для стримування Росії.

У цьому контексті генерал висловився за посилення українського флоту.

"Нам потрібно вивчити їх морський компонент, їхній флот" – зазначив він, додавши, що у зв'язку з анексією Криму Україна втратила велику кількість кораблів, і згадавши про захоплення українських кораблів Росією в листопаді минулого року..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua