Прем'єр Словенії: ЄС потрібен сильний лідер для опору впливу РФ

Вівторок, 23 квітня 2019, 19:58

Ліберальний прем'єр-міністр Словенії, чий уряд утримує антиімміграційну лінію, каже, що Європейському союзу потрібне нове, більш ефективне керівництво для протидії сплеску популізму та зростаючому впливу Росії і Китаю.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на АР.

Мар'ян Шарец заявив, що європейські чиновники та лідери не спромоглися завадити правим групам, які мають намір досягти значних успіхів на виборах до Європейського парламенту наступного місяця.

Читайте також
Вибори в ЄС: австрійські "друзі Путіна" приєднаються до націоналістичного альянсу

Продовжені переговори про Brexit, каже Шарец, є прикладом того, "як все робиться в Європейському союзі". Він закликав сформувати більш проактивне керівництво після голосування 23-26 травня,  попереджуючи: "Якщо Європейський союз розвалиться, тоді ми приречені".

Він додає: "Це дуже брутально, але це так."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.