США вперше розгорнули дві авіаносні групи в Середземному морі

фото
Середа, 24 квітня 2019, 10:52

Військово-морський флот США вперше розгорнув у Середземному морі дві ударні авіаносні групи.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в повідомленні на сайті 6-го флоту США.

У Середземному морі вчора почалися спільні навчання авіаносців "Abraham Lincoln" і "John C. Stennis".

 
Фото: twitter.com/@USNavyEurope 

Навчання передбачають кілька сценаріїв інтеграції двох повітряних крил і надводних кораблів з ключовими союзниками і партнерами на європейському театрі бойових дій.

"Дві ударні групи авіаносців, що діють одночасно, покращують сумісність з нашими висококваліфікованими союзниками і партнерами по НАТО, забезпечують безпрецедентний стримуючий фактор проти односторонньої агресії, а також комбіновану летальність", - сказав адмірал Джеймс Дж. Фогго III, командувач Військово-морськими силами США в Європі і Африці.

Загалом у навчаннях беруть участь понад 130 літаків, 10 кораблів і 9000 матросів і морських піхотинців.

"Кожен з авіаносців, які перебувають у Середземномор'ї в даний час, представляє 100 тисяч тонн міжнародної дипломатії. Дипломатичне спілкування і діалог у поєднанні з потужною обороною, яку ці кораблі забезпечують, демонструють Росії, що, якщо вона дійсно прагне до поліпшення відносин з США, вона повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність по всьому світу", - сказав посол США в Росії Джон Хантсман.

Це перший випадок, коли два американських авіаносці діють в Середземному морі одночасно. У 2016 році в регіоні по черзі перебували авіаносці "Dwight D. Eisenhower" і "Harry S. Truman".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: