Більшість французів пов'язують протести "жовтих жилетів" з погромами - опитування

Неділя, 28 квітня 2019, 13:13

78% французів вважають, що маніфестації "жовтих жилетів" будуть супроводжуватися "погромами" та "систематичними нападами на сили правопорядку".

Як повідомляє "Європейська правда", посилаючись на Radio France International, про це свідчать результати опитування, виконаного інститутом Fiducial-Odoxa.

30% учасників анкети заявили, що вже змінили свої споживчі звички в зв'язку з рухом "жовтих жилетів": перенесли покупки на інший день (58%), ходять за покупками рідше (33%), звертаються за покупками онлайн (23%) або в місця, де немає маніфестацій (17%).

71% опитаних хотіли б мати доступ до інтерактивної карти, на якій відзначалися б квартали, де можуть проходити маніфестації.

Крім того, 59% позитивно відреагували на нові соціальні ініціативи Макрона, які "жовті жилети" назвали "порожньою балаканиною".

Нагадаємо, що кілька днів тому президент Франції Еммануель Макрон представив довгоочікуваний відповідь на майже піврічні вуличні протести "жовтих жилетів". Ці заходи стали результатом 10 тис. дебатів, що відбулися по всій країні, а також майже двох мільйонів пропозицій, зроблених в Інтернеті. Зокрема, було анонсовано "значне" зниження податку на прибуток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: