У Бельгії суд звільнив братів-близнюків, бо не зміг розрізнити

Вівторок, 9 квітня 2019, 14:40

Суд бельгійського міста Льовен виправдав двох братів-близнюків у справі про вуличну бійку, тому що їх не можна було розрізнити.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

28-річні Ібрагім і Мурат А потрапили під суд через напад і заподіяння шкоди людині в жовтні 2015 року.

Поліція отримала кадри відеоспостереження, але брати виглядали настільки схоже, що ні поліція, ні жертва не змогли розібратися, хто винен.

Суд повідомив, що немає достатніх доказів для засудження обох близнюків.

"Надто чоловікоподібна": в Італії суд виправдав гвалтівників, бо жертва "була неприваблива"

Брати вступили в перепалку, коли один з них упав з велосипеда біля точки Citysnack у Льовені.

Падіння викликало сміх перехожих. Один з братів сердито відреагував, вдаривши перехожого чоловіка, а другий спробував утримати свого близнюка, схопивши його за спину.

Незважаючи на те, що обох братів викликали на допит, тільки один прийшов, стверджуючи, що він спочатку намагався зупинити брата, який напав на чоловіка, але потім сам завдав удару.

Бельгія виграла суд щодо репатріації жінок, які воювали на боці ІДІЛ

Хоча його покази не були підтверджені записами камер, поліція не змогла розрізнити братів на відео, і, зрештою, кадри не використовувалися в суді. Свідки надавали докази у справі, але не внесли додаткової ясності.

"Очевидно, що один з них активно намагався втримати другого за спину. Тому його не можна судити ні як злочинця, ні як співучасника", - сказав суддя.

Обоє близнюків раніше судимі. У 2011 році один з них отримав умовний термін позбавлення волі за крадіжку з насильством, а його брата виправдали через суперечливі докази.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: