У Франції на протести "жовтих жилетів" вийшло найменше учасників

Неділя, 5 травня 2019, 12:16

Акції протесту "жовтих жилетів" 4 травня у Франції зібрали близько 19 тисяч осіб, що стало найменшим числом з початку протестів у листопаді 2018 року.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Le Figaro.

За даними МВС Франції, у суботу на вулиці французьких міст вийшли 18 900 протестувальників, У Парижі на акції прийшли всього 1490 осіб. Цього разу сутичок "жовтих жилетів" з поліцією не було.

МВС нарахувало 23,6 тисячі учасників масових акцій минулого тижня. Тижнем раніше їх було близько 28 тисяч. Поліція й організатори протестів традиційно наводять абсолютно різну кількість учасників акцій, але зниження мобілізації активістів очевидне.

Нинішні вихідні стали 25-ми, коли прихильники руху "жовтих жилетів" виходять на вулицю з метою протесту проти політики уряду. Найбільшу кількість маніфестантів фіксували саме в листопаді 2018 року - понад 250 тисяч осіб.

Читайте також
Пошкоджену "жовтими жилетами" Тріумфальну арку повністю відновлять до 8 травня

Нагадаємо, у Парижі в день першотравневих демонстрацій поліція затримала 380 осіб, в результаті сутичок 38 людей отримали поранення, у тому числі 14 співробітників правоохоронних органів.

Десятки анархістів в масках і капюшонах влаштували сутички зі спецпідрозділами поліції в Парижі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.