Україна і країни НАТО поглиблять обмін розвідданими

Субота, 22 червня 2019, 10:52

Україна домовилася про нарощування взаємодії з розвідувальними структурами країн НАТО.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

"З метою своєчасного виявлення ознак підготовки Росії до розширення збройної агресії проти України та можливих військових дій РФ в регіонах Чорного та Балтійського морів керівники воєнних розвідок Північноатлантичного Альянсу та України домовилися про значне збільшення обсягів обміну розвідувальною інформацією", - йдеться у повідомленні.

Військова розвідка США звинуватила Росію в проведенні ядерних випробувань

Підготовка спільних розвідувальних оцінок щодо дій країни-агресора представниками Головного управління розвідки Міністерства оборони України та НАТО вже здійснюється, зазначають військові. Підписано Меморандум про взаєморозуміння у сфері розвідувальної діяльності.

Під час переговорів з керівниками розвідувальних структур держав-членів Північноатлантичного Альянсу начальник Головного управління розвідки генерал-полковник Василь Бурба оприлюднив чергові докази військової активізації Росії на окупованих територіях України та поблизу кордонів країн Європи.

Також, як зазначається, розвідники України та країн Балтії під час зустрічі налагодили обмін досвідом протидії російській агресії за ключовими напрямами розвідувальної діяльності, зокрема в галузі кібернетичної розвідки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.