Фінляндія назвала кліматичну політику пріоритетом свого головування в ЄС

Четвер, 27 червня 2019, 08:21

Пріоритетом Фінляндії під час головування в Європейському Союзі стануть питання кліматичної політики.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Yle.

Фінський прем'єр-міністр Антті Рінне під час виступу у парламенті заявив, що Європа до 2050 року має припинити забруднювати атмосферу викидами парникових газів.

"Акцент буде зроблений на лідерство ЄС у розв'язання глобальних питань кліматичної політики", - сказав Рінне.

Фінляндія під час свого головування буде також підкреслювати важливість проведення спільної соціальною політикою в країнах ЄС. Крім того, на чільне місце будуть поставлені обмін студентами та підвищення професійних навичок.

Фінляндія з 1 липня перебирає головування у ЄС у Румунії.

Як відомо, країнам ЄС на недавньому саміті в Брюсселі не вдалося дійти згоди в питанні крайнього терміну відмови від парникових викидів, в основному через опір країн Східної Європи, зокрема, Польщі.

Дев'ять із 28 країн-членів блоку закликали встановити цільовий термін досягнення нульового балансу викидів парникових газів у атмосферу на 2050 рік, що потребувало б від промисловості різкішого скорочення викидів до 2030 року, ніж за Паризькою кліматичною угодою 2015 року. 

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що Польща належить до держав, які хочуть мати конкретні компенсаційні пакети, і знати, яке фінансування отримають на модернізацію різних секторів своєї економіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: