Міжпарламентська асамблея Україна-Польща-Литва створила новий комітет

Субота, 8 червня 2019, 16:28

Міжпарламентська асамблея Україна-Польща-Литва на X сесії в Києві створила ще один комітет в рамках МПА – з питань співробітництва у сфері безпеки.

Відповідне рішення ухвалили одностайно, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на прес-службу апарату Верховної ради.

Голова Верховної ради Андрій Парубій зазначив, що створення нового комітету надасть можливість більш ефективно відповідати на виклики, які стоять перед Україною, Польщею, Литвою.

"Власне, наявність Комітету безпеки дасть можливість і нашим депутатам, і нашим парламентам між собою координувати наші дії у широкому питанні безпеки", - сказав Парубій.

За його словами, це стосується не тільки мілітарної безпеки.

Читайте також
Офіцери "ЛитПолУкрбриг" проводять навчання за стандартами НАТО

"Воно стосується і безпеки інформаційної, і кібербезпеки, і гуманітарної безпеки, і енергетичної безпеки. Координація і поєднання наших зусиль в цьому напрямку, вироблення спільної стратегії видається дуже важливим для нашої спільної роботи. Тому було запропоновано внести зміни до Статуту, якими рекомендується збільшити кількість парламентарів МПА до 12 від кожної країни і також прийняти рішення про створення додаткового комітету", - додав він.

X сесія МПА в суботу завершила свою роботу в Києві. Парубій повідомив, що наступна сесія МПА відбудеться 2020 року в Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.