Італія і Словенія спільно патрулюватимуть кордон для протидії нелегальній міграції

Понеділок, 1 липня 2019, 11:53

Кордон між Словенією та Італією з 1 липня почали контролювати змішані словенсько-італійські поліцейські патрулі.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Delo.

Спільне патрулювання буде здійснюватися до 30 вересня відповідно до міждержавної угоди. На тиждень працюватимуть чотири патрулі, три - словенські і один - італійський.

Змішане патрулювання буде здійснюватися пропорційно по обидві сторони кордону, в секторах, де відбуваються найбільше спроб нелегально перетнути кордон.

Найчастіше вони будуть здійснюватися в приморському регіоні в районі міста Копер.

Глав МВС Італії Маттео Сальвіні заявив, що у випадку, якщо змішані патрулі не завадять нелегальному перетину кордону, Італія встановить фізичні бар'єри на кордоні зі Словенією.

Кількість мігрантів, що прибули до Італії через так званий балканський міграційний маршрут зросла з початку цього року. У Трієсті – неподалік кордону зі Словенією - було затримано 782 мігранта, що більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.