ЄС після майже дворічної паузи виділив Молдові 14,5 млн євро

Вівторок, 23 липня 2019, 18:08

Європейська комісія у вівторок відновила бюджетну допомогу для Молдови, заявивши про виділення 14,54 млн євро країні. 

Про це повідомляє "Європейська правда". 

"Європейська комісія відновила сьогодні бюджетну допомогу Республіці Молдова шляхом виділення 14,54 млн євро для підтримки імплементації Угоди про зону вільної торгівлі між ЄС і Молдовою, для фінансування професійної освіти і допомоги в здійсненні плану дій щодо візової лібералізації", - йдеться в повідомленні комісії, оприлюдненому у вівторок.

Читайте також
ЄС розморожує фінансову допомогу Молдові

Відновлення виплат Молдові відбувається після майже дворічного періоду "заморозки", протягом якого платежі були припинені через погіршення ситуації в області верховенства права в країні. 

У ЄС підкреслюють: нещодавно створений уряд прийняв важливі рішення, які дозволили ЄС вважати виконаними умови для відновлення бюджетної підтримки Молдови.

Комісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган заявив, що відновлення фінансової допомоги є "чітким знаком підтримки ЄС Молдови та її громадян". 

"Цим ми високо оцінюємо вже вжиті заходи, і заохочує владу продовжувати цей шлях, зокрема, щодо зміцнення верховенства права і демократії, та боротьби з корупцією", - сказав Ган.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?