Польща на саміті НАТО запропонує підписати декларацію щодо обміну інформацією

Четвер, 26 вересня 2019, 09:15

У грудні під час саміту НАТО в Лондоні Польща запропонує підписати декларацію, за якою оборонні відомства окремих країн Альянсу обмінюватимуться важливою для безпеки інформацією.

Про це заявив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо".

"Відповідна модель - як в національному, так і в союзницьких відношеннях - повинна забезпечувати швидкий обмін аналізом та інформацією про виникнення інцидентів в інформаційному просторі та створювати можливості для відповідного реагування", - сказав він.

Читайте також
Україна і Польща налаштовані на подальше поглиблення співпраці – МЗС

Декларацію щодо співпраці у сфері зв’язку та обміну інформацією Блащак представив під час конференції експертів НАТО зі стратегічного спілкування. Кілька сотень представників різних країн Альянсу зустрілися у Варшаві. Серед обговорюваних тем - питання реагування на дезінформацію та зовнішні загрози.

Нагадаємо, саміт лідерів країн Організації Північноатлантичного договору відбудеться 3-4 грудня в Лондоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?