Дональд Туск очолив Європейську народну партію

Четвер, 21 листопада 2019, 07:50

Дональд Туск, який завершує каденцію на посту президента Європейської ради, офіційно обраний головою Європейської народної партії.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Туска обрали главою партії голосами 93% делегатів на партійному конгресі у Загребі у середу, повідомили в офіційному Twitter ЄНП.

Колишній прем’єр-міністр Польщі та поки ще чинний глава Європейської ради був єдиним кандидатом на це місце. Він є першим східноєвропейцем, який очолив найбільшу політичну силу Європи.

Чимало партійців вірять, що лише такий кандидат як Туск – не німець та не західноєвропеєць — зможе допомогти ЄНП виграти у своїх конкурентів і зменшити напругу між західними і східними членами щодо верховенства права, зміни клімату та міграції.

Туск піде з посади президента Євроради 1 грудня. Його замінить бельгійський прем’єр-міністр Шарль Мішель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.