Лідер британських лейбористів вибачився за нищівну поразку на виборах

Неділя, 15 грудня 2019, 15:30

Лідер Лейбористської партії Британії Джеремі Корбін вибачився за нищівну поразку цієї партії на загальних виборах.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Консервативна партія прем'єр-міністра Бориса Джонсона виграла 365 з 650 місць у Палаті громад на виборах у четвер. Лейбористи отримали 203 місця, що стало найгіршим результатом з 1935 року.

70-річний Корбін пообіцяв піти з поста лідера лейбористів.

"Мені шкода, що ми не впоралися, і я беру на себе відповідальність за це",- написав Корбін у листі, опублікованому в лівій газеті Sunday Mirror.

Читайте також
Лідер лейбористів, якого звинувачували у допомозі Путіну, піде у відставку, але не відразу

Водночас він зазначив, що амбітна політична платформа його партії була популярна, і звинуватив британські ЗМІ в їх зображенні лейбористів. Корбіна широко критикували за те, що він сприймав терпимість до антисемітизму в своєму внутрішньому колі.

"Я як і раніше пишаюся кампанією, в якій ми боролися. Я пишаюся тим, що незалежно від того, як низько впали наші супротивники, ми відмовилися приєднатися до них в канаві", - написав Корбін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.