В ЄС привітали ухвалення нового Виборчого кодексу

Четвер, 19 грудня 2019, 17:56

В Європейському Союзі привітали Україну з ухваленням нового Виборчого кодексу і наголосили на необхідності подальших змін.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві представництва ЄС в Україні у Twitter.

"Ми вітаємо Україну з прийняттям його Виборчого кодексу; реальний прогрес у демократичних реформах! Приємно бачити, що внутрішньо переміщені особи та економічні мігранти отримують право на захист, є сильна гендерна квота та гарантії для людей з обмеженими можливостями. Деякі питання ще мають бути вирішені в подальшому законодавстві", - йдеться у заяві.

Верховна рада сьогодні ухвалила Виборчий кодекс у цілому з урахуванням пропозицій президента Володимира Зеленського, які передбачають "відкриті" регіональні списки кандидатів у народні депутати від партій.

Позачергові парламентські вибори 21 липня відбулися за старою змішаною виборчою системою з закритими партійними списками та "мажоритаркою".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.