НАТО погодив оновлений план із захисту Польщі та країн Балтії - генсек

Середа, 4 грудня 2019, 15:24

Лідери країн НАТО домовилися щодо оновленого плану із посилення східного флангу для захисту Польщі та країн Балтії.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг за підсумками зустрічі лідерів країн-членів у Лондоні.

"Ми маємо плани захисти всіх союзників, включаючи Польщу та країни Балтії. І ми вже маємо відповідні військові сили там. Ми потроїли сили швидкого реагування і сьогодні ми запустили нову ініціативу для більш швидкого реагування", - сказав Столтенберг.

"Ці плани із захисту різних частин регіонів регулярно переглядаються і сьогодні ми погодили оновлений план для Польщі та Балтії. Це показує, що здатні рухатися вперед", - додав він.

Як відомо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що він  не погодиться на оборонний план НАТО для Польщі та країн Балтії, поки Альянс не підтримає Анкару в її позиції щодо сирійських курдів. Зокрема, поки не погодиться визнати терористичними організаціями Робітничу партії Курдистану, її бойове крило "Загони народної самооборони" (YPG), та інші прокурдські організації, які діють на турецько-сирійському кордоні.

Зазначимо, що в декларації за підсумками зустрічі лідерів немає прямої згадки про конкретний план захисту Польщі та країн Балтії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"