Греція збудує новий аеропорт на Криті, ЄС надав кредит у 180 млн євро

Четвер, 23 січня 2020, 16:51

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав угоду з Грецією на 180 мільйонів євро, щоб допомогти їй сплатити свою частку за новий аеропорт на Криті, найбільшому острові країни.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Минулого року "Аріадн Аеропорт Груп", спільне підприємство індійської GMR та грецького підрядника GEK Terna, отримала контракт на будівництво нового аеропорту вартістю 520 мільйонів євро в Кастелі на Криті.

Група вкладе 54% вартості у проєкт "будівництво-експлуатація-передача", а Греція візьме на себе решту.

Новий аеропорт замінить критський аеропорт Іракліон, який щороку перевозить 8 мільйонів пасажирів і часто працює з перевантаженням.

Починаючи з 2009 року, Греція зробила кілька спроб знайти інвесторів для аеропорту, але боргова криза, що почалася наприкінці того року, і полегшилася лише у 2015 році, відлякувала потенційних власників.

Новий 28-річний кредит ЄІБ для грецького уряду дозволить розпочати будівельні роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?