45% латвійців вбачають загрозу у політиці Росії

П'ятниця, 24 січня 2020, 10:39

Латвійське суспільство вважає найсерйознішою загрозою соціально-економічні проблеми, водночас 45% опитаних заявили, що Латвії загрожує і політика Росії.

Про це свідчить опитування, проведеного Центром безпеки і стратегічних досліджень Національної академії оборони Латвії, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал Delfi.

Автори дослідження вказали, що соціально-економічні проблеми актуальні для всіх, незалежно від мови спілкування в сім'ї і готовності брати участь в обороні держави.

Що стосується загрози Латвії з боку Росії, то тут відповіді відрізняються в залежності від національності людей. Політику Росії вважають загрозливою 60% латишів і лише 15% російськомовних.

На думку авторів дослідження, щоб успішно ввести в Латвії систему всеосяжної оборони, у жителів країни має бути єдина думка про латвійську політику безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.