Ірландія видасть Британії підозрюваного у загибелі 39 мігрантів у вантажівці

П'ятниця, 24 січня 2020, 14:06

Водій вантажівки, розшукуваний у зв'язку з виявленням 39 тіл в рефрижераторному контейнері в Ессексі, буде екстрадований з Ірландії до Британії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Імон Харрісон розшукується за звинуваченням у торгівлі людьми та імміграційних злочинах, а також за 39 пунктами звинувачення в ненавмисному вбивстві.

Його екстрадиція була схвалена у Високому суді Дубліна в п'ятницю, після того, як був виданий європейський ордер на його арешт.

У суботу в дублінському порту була вилучена вантажівка, яка, на думку поліції, могла доставити трейлер з 39 людьми в Зеебрюгге.

Харрісон, як стверджується, доставив контейнер в порт Зеебрюгге в Бельгії, а потім підписав повідомлення про його відправку.

Тіла 39 чоловіків, жінок і підлітків були виявлені в трейлері в промисловому парку в Грейсі рано вранці 23 жовтня.

Всі жертви пізніше були ідентифіковані як вихідці з В'єтнаму.

Ще одна людина, Моріс Робінсон, звинувачується за 39 пунктами звинувачення в ненавмисному вбивстві, змові з метою торгівлі людьми і відмиванні грошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.