США не знімуть санкції для переговорів з Іраном - Трамп

Неділя, 26 січня 2020, 11:42

Сполучені Штати не скасовуватимуть санкції відносно Ірану заради проведення переговорів.

Як повідомляє "Європейська правда", про це написав у Twitter президент США Дональд Трамп.

"Міністр закордонних справ Ірану каже, що Іран хоче вести переговори зі Сполученими Штатами, але хоче скасувати санкції. Ні, спасибі! ", - написав Трамп, продублювавши твіт на фарсі.

Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф відповів в неділю, опублікувавши уривок з інтерв'ю Der Spiegel, опублікованого в п'ятницю, де він сказав, що Іран все ще відкритий для переговорів з Америкою в разі скасування санкцій.

"Дональду Трампу краще засновувати свої коментарі і рішення по зовнішній політиці на фактах, а не на заголовках Fox News або його перекладачів на фарсі", - написав Заріф.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.