Місія ЄС щодо "промислового безвізу" приїде в Україну найближчими тижнями

Вівторок, 28 січня 2020, 16:22

Україна досягла домовленості про візит попередньої технічної місії, що має перевірити готовність України до переговорів щодо "промислового безвізу" з ЄС.

Про це кореспонденту "Європейської правди" в Брюсселі розповів торговий представник України Тарас Качка.

"Ми вже маємо домовленість. І ми можемо говорити, що це не питання кварталів чи місяців, а питання найближчих тижнів. Нам залишилося лише дочекатися, щоб був створений мандат для місії і відібрано її учасників. Це питання декількох тижнів", - розповів він.

Читайте також
Україна має довести, що готова до промислового безвізу – посол ЄС

Раніше в уряді висловлювали сподівання, що вже цього року буде сформовано мандат на початок переговорів про приєднання України до угоди по ACAA, або про так званий "промисловий безвіз".

Технічна місія має сформувати порядок денний цього мандату і подальші технічні завдання для України, необхідні для отримання "промислового безвізу".

Як відомо, в результаті засідання Ради асоціації Україна-ЄС Київ сподівається розпочати процес переговорів щодо укладання Угоди ACAA – так званого "промислового безвізу".

Україна також піднімає перед ЄС питання модернізації Угоди про асоціацію.

Детальніше читайте у статті "Як насправді потрібно змінювати Угоду про асоціацію з ЄС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.

Шантаж мігрантами: чи омине Україну гібридна атака Лукашенка

Міграційна криза на кордонах ЄС не слабшає. Хоча Лукашенку вдалося внести розкол у ЄС, Білорусь ризикує перетворитися на відстійник мігрантів.