Єврокомісія зібрала вже 9,5 млрд євро на розробку вакцини від коронавірусу

Вівторок, 26 травня 2020, 14:42

У рамках глобального марафону збору коштів на розробку вакцини від коронавірусу, організованого Єврокомісією, зібрали вже 9,5 млрд євро.

Як повідомляє "Європейська правда", про це у своєму Twitter оголосила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

У рамках глобального марафону збору коштів на розробку вакцини та ліків від коронавірусу, організованого Єврокомісією, зібрали вже 9,5 мільярдів євро, повідомила президент Єврокомісії.

"Чудовий результат – пройдено перший етап глобального марафону збору коштів, який організовує Єврокомісія. Починаючи з 4 травня, уряди країн, організації, фонди та окремі особи надали загалом 9,5 млрд для боротьби з коронавірусом. Світ проявляє солідарність! Стежте за новинами, нова інформація буде у четвер", - написала Урсула фон дер Ляєн.

Нагадаємо, 4 травня Єврокомісія провела глобальну відеоконференцію-марафон зі збору коштів на розробку вакцини та ліків від коронавірусу. Того дня зібрали 7,4 млрд євро. З цієї суми, внески країн ЄС складають понад 4 мільйони євро.

Після того країни та окремі організації і приватні особи продовжили долучатися до ініціативи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?