Амстердам через натовпи закрив кілька вулиць біля кварталу червоних ліхтарів

Неділя, 19 липня 2020, 15:20

Влада в Амстердамі в суботу закрила деякі вулиці біля відомого кварталу червоних ліхтарів через натовпи людей та закликала не відвідувати цей район.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство DPA.

Для забезпечення вимог соціального дистанціювання місто запровадило односторонній рух у цьому районі та ретельно стежило за потоками відвідувачів, перш ніж оголосити цей район переповненим. 

Читайте також
В Амстердамі відновлює роботу квартал червоних ліхтарів

Секс-працівникам у Нідерландах дозволили відновити діяльність 1 липня, після того, як галузь фактично зупинилась на час пандемії коронавірусу. Багато з них працюють у кварталі червоних ліхтарів.

Амстердам, популярний туристичний напрямок, в останні тижні переживає наплив туристів через ослаблення коронавірусних обмежень і відкриття кордонів в різних європейських країнах.

Напередодні вихідних у п'ятницю місто заявило, що підприємства в Амстердамі нестимуть додаткову відповідальність за забезпечення відстані між клієнтами в 1,5 метра, оскільки багато іноземних відвідувачів не знають нідерландських коронавірусних правил. 

Квартал червоних ліхтарів є всесвітньо відомою туристичною принадою. До пандемії його відвідували близько 35 тисяч туристів на день. З середини березня заклади у кварталі закрили. Багато жінок зі Східної Європи, які працювали у сфері, змушені були повернутися додому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".