Посли G7 вперше зустрілись з новим главою НБУ

Середа, 22 липня 2020, 09:59

Посли країн "Групи семи" в Україні під час зустрічі з новим главою Нацбанку Кирилом Шевченком підкреслили йому важливість незалежної монетарної політики і ефективного регулювання банківської системи. 

Про зустріч йдеться в офіційному Twitter-акаунті головування США в групі послів G7, повідомляє "Європейська правда". 

Під час зустрічі з Швеченком посли привітали його з призначенням і відзначили критично важливу роль, яку НБУ відігравав останніми роками у стабілізації фінансової системи та зменшенні шахрайства і корупції в банківському секторі. 

Читайте також
Київ - Єврокомісії: незалежність НБУ залишається "безумовним пріоритетом" 

"Вони підкреслили важливість збереження незалежної та раціональної монетарної політики та ефективного регулювання банківської системи для підтримки економічного зростання", - сказано у повідомленні. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що новий голова НБУ Кирило Шевченко є "саме тим професіоналом, якого потребує і НБУ,  і економіка, і вся Україна".

Шевченко назвав основні пріоритети своєї роботи на новій посаді.

Читайте також: НБУ має нового голову: чи варто вже бігти купувати долари

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".