Посольство Британії закликало покарати винних у вбивстві Гонгадзе

Середа, 16 вересня 2020, 13:30

Посольство Британії в Україні до річниці зникнення журналіста Георгія Гонгадзе, засновника "Української правди", нагадало про необхідність покарання винних у його вбивстві, та причетних до інших злочинів проти журналістів.

Як пише "Європейська правда", про це йдеться у заяві посольства.

"У річницю зникнення Георгія Гонгадзе 20 років тому ми приєднуємось до наших українських і міжнародних партнерів у вшануванні його пам’яті та у заклику притягнути винних у його вбивстві – та в інших злочинах проти журналістів – до відповідальності.

Свобода слова – невід’ємна частина повноцінної демократії, а напади на журналістів — це замах на демократичні цінності. Журналісти повинні мати можливість шукати й повідомляти правду безпечно та без страху залякування чи переслідування", - наголошують у посольстві Британії.

16 вересня виповнилася 20 річниця з дня зникнення Георгія Гонгадзе. Згодом його знайшли мертвим. 

Більше про це читайте у спеціальному матеріалі "Української правди". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.