Речник ЄС попросив ЗМІ не плутати Словаччину і Словенію

Понеділок, 21 вересня 2020, 13:01

Один з речників ЄС попросив журналістів уважніше дивитися на назви країн після чергової публікації, у якій Словаччину переплутали зі Словенією.

Як пише "Європейська правда", про це написав Петер Стано, речник Європейської служби зовнішніх дій у своєму Twitter.

Його увагу привернула публікація бельгійської Le Soir про Тур де Франс, у якій словенського велосипедиста помилково назвали словацьким (про це не вказано у твіті, але "Європейська правда" впізнала статтю за заголовком й фото зі скріншоту, доданого Петером Стано).

"Словаччина чи Словенія? Через 16 років після набуття членства у ЄС деякі європейські ЗМІ ще не розібралися, хто є хто. Отже, Тадей Погачар - зі Словенії, але у Словаччини також є чудовий велочемпіон - Петер Саган", - написав він.

На момент цієї публікації видання вже виправило помилку.

 

Варто зазначити, що сам Петер Стано - зі Словаччини. До своєї нинішньої посади він був речником міністерства закордонних справ Словаччини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.