Італійський регіон зобов'язав носити маски для обличчя на вулиці цілодобово

П'ятниця, 25 вересня 2020, 12:21

Влада південного італійського регіону Кампанія оголосила рішення про обов'язкове носіння масок для обличчя в будь-який час в публічних місцях, навіть на відкритому повітрі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Згідно з новою постановою, маски тепер є обов'язковими цілодобово в усьому регіоні, включаючи Неаполь, третє за величиною місто Італії.

Нове правило, яке буде діяти принаймні до 4 жовтня, є відповіддю на зростання числа випадків коронавірусу і покликане запобігти необхідності посилення обмежень.

"Ми повинні негайно повернутися до відповідальної поведінки, особливо з відкриттям шкіл. Якщо ми хочемо уникнути ширшого карантину, нам потрібна максимальна суворість", - сказав губернатор регіону Вінченцо Де Лука.

У середу в Кампанії було зареєстровано 248 нових випадків зараження, це більше, ніж в будь-якому іншому регіоні Італії, з них 191 тільки в Неаполі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.