Винищувачі США почали патрулювати повітряний простір Болгарії

Понеділок, 28 вересня 2020, 13:24

Винищувачі ВПС США 28 вересня починають патрулювання повітряного простору над Болгарією в рамках місії НАТО.

Про це "Європейській правді" повідомили в пресслужбі Об'єднаного командування повітряних сил НАТО.

Чотиритижнева місія включатиме розгортання шести літаків F-16 Fighting Falcon на авіабазі Граф-Ігнатьєво, які будуть літати разом з болгарськими літаками.

У командуванні заявили, що ця місія є частиною посилених заходів НАТО з охорони повітряного простору в регіоні, введених у відповідь на незаконну анексію Криму Росією і дестабілізацію східної України.

"Крім забезпечення безпеки в небі Болгарії, спільне патрулювання поліпшить здатність болгарських і американських пілотів працювати разом. Ця місія також є демонстрацією солідарності союзників", - йдеться в повідомленні.

Союзники вперше направили винищувачі в Болгарію для патрулювання в вересні 2016 року, коли американські винищувачі F-15 приєдналися до ВПС Болгарії для виконання аналогічного завдання. З липня по жовтень 2017 року італійські Eurofighters виконували місію в Болгарії.

Нагадаємо, на початку вересня винищувачі Королівських військово-повітряних сил Канади розпочали участь у місії повітряної поліції НАТО в Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.