Uber виграв суд за продовження діяльності в Лондоні

Понеділок, 28 вересня 2020, 14:32

Сервіс Uber виграв апеляцію в суді, отримавши рішення про те, що компанія може продовжити роботу в Лондоні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico.

Рішення є важливим для Uber на одному з ключових ринків і великим ударом для мера Лондона Садіка Хана в його давній боротьбі проти компанії. Вперше Хан відкликав ліцензію Uber в 2017 році на тій підставі, що компанія "не підходила" для роботи в столиці.

У листопаді 2019 року Uber подав апеляцію на рішення столичного транспортного управління Transport for London (TfL), яке позбавило компанію ліцензії на ведення діяльності, оскільки, за словами чиновників, Uber дозволив 14 000 "шахрайських поїздок" з неліцензованими водіями, що становила загрозу для пасажирів. Uber стверджував, що це збій, яким зловжила "банда злочинців", а не широко поширена проблема безпеки.

У понеділок магістратський суд Вестмінстера ухвалив рішення, що Uber вніс істотні зміни у свої системи і поліпшив нагляд і зворотний зв'язок.

Слід зазначити, що Верховний суд Великої Британії розглядає ще одну справу, яка може вчинити величезний вплив на діяльність Uber.

Суд повинен вирішити, чи є водії Uber співробітниками або незалежними підрядниками в справі, поданому Союзом водіїв додатків і кур'єрів (ADCU). Поки неясно, коли суд винесе рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.