У США розповіли, як змінять правила наступних дебатів Трампа та Байдена

Вівторок, 20 жовтня 2020, 09:39

Комісія, що відповідає за організацію дебатів між кандидатами у президенти США, оголосила зміни до правил. Згідно з ними, кандидатові, який не говорить, вимикатимуть мікрофон - щоб він не міг перебивати опонента.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє The Guardian.

У Трампа і в Байдена на наступній зустрічі буде по 2 хвилини часу, протягом якого вони зможуть говорити безперешкодно, після чого відбудеться перехід безпосередньо до дебатів з обміном репліками.

Читайте також
Трамп, Байден та Covid: як змінюються перегони в США через хворобу президента

У Комісії оголосили, що "для забезпечення цього правила під час цих двох хвилин буде увімкнений мікрофон лише того кандидата, який виступає". 

Наступні дебати Трампа і Байдена очікуються у четвер, 22 жовтня. Вони триватимуть 90 хвилин та будуть розділені на блоки по 15 хвилин. 

У штабі Трампа незадоволені змінами та назвали їх "упередженими".

"Президент Трамп вийде на дебати з Джо Байденом, попри те, що в останній момент упереджена комісія змінила правила, намагаючись створити перевагу для кандидата, якому вони симпатизують", - заявив керівник кампанії Трампа Білл Степіен. 

"Я візьму участь, але це нечесно, що вони змінили теми, і дуже нечесно, що наш модератор повністю упереджений", - сказав Дональд Трамп. 

Нагадаємо, під час перших дебатів 30 вересня Трамп постійно перебивав Байдена. У підсумку Байден не стримався і запитав "Чи ти колись замовкнеш? Це так не по-президентськи".

Після цього Комісія оголосила, що внесе зміни до правил дебатів, щоб зробити дискусію більш впорядкованою.

Детальніше про те, як пройшли перші дебати, читайте у статті: В режимі "бою без правил": хто виграв у президентських дебатах Трампа та Байдена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.