Ватикан готується до віртуального святкування Різдва – ЗМІ

Вівторок, 27 жовтня 2020, 17:02

Різдвяні урочистості за участі папи Франциска в цьому році будуть транслюватися онлайн, і публіка не зможе бути присутньою на них через пандемію коронавірусу.

Про це повідомив у вівторок представник посольства Німеччини у Ватикані, передає "Європейська правда" з посиланням на RTBF.

Посольства при Святому Престолі були проінформовані про те, що літургії будуть проходити "в закритому форматі, без присутності дипломатичного корпусу" і транслюватися онлайн.

Архієпископ Олівер Лахль, представник посольства Німеччини, підтвердив у вівторок німецькому інформаційному агентству DPA, що Ватикан дійсно направив відповідне повідомлення щодо різдвяного періоду.

24 грудня папа зазвичай проводить різдвяну месу в Соборі Святого Петра перед акредитованими ватиканськими дипломатами і обраною аудиторією.

Сайт Ватикану не згадує цю месу в грудневому порядку денному Папи, але підтверджує традиційні благословення "Urbi et Orbi" 25 грудня. Вони зазвичай відбуваються з центрального балкона Собору Святого Петра.

Ватикану вже довелося прийняти рішення про закриття доступу для публіки під час святкування Великодня в квітні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.