Бельгія запроваджує повторний карантин

П'ятниця, 30 жовтня 2020, 20:49

Бельгія запроваджує повторний карантин з 1 листопада по 13 грудня.

Відповідне рішення прийняв спеціальний комітет під головуванням прем’єр-міністра Бельгії, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RTBF.

"Наша країна перебуває в стані надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров'я, тиск в лікарнях величезний", - сказав прем’єр Александр де Кроо. 

За його словами, єдиним рішенням для бельгійців сьогодні є обмеження соціальних контактів.

 "Ми будемо робити це стільки, скільки буде потрібно, але ми повинні зламати цю тенденцію і зробити це швидко", - додав прем'єр.

"Після поглиблених консультацій комітет прийняв рішення перейти до більш суворого карантину з однаковими правилами для всієї території країни",- заявив де Кроо.

Запроваджуються обмеження на зібрання громадян – до чотирьох осіб на відкритому просторі. При цьому рекомендується носити маску і дотримуватися соціальної дистанції.

Також закриваються всі магазини товарів не першої необхідності.

Ці нові заходи будуть доповнювати заходи, оголошені минулого тижня, які передбачають скасування спортивних і культурних заходів.  

Нагадаємо, цього тижня про повернення карантину також оголосили Франція і Німеччина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.