Україна призначила винороба почесним консулом на півдні Молдови

Вівторок, 6 жовтня 2020, 09:54

Почесне консульство України відкрили у молдовському місті Комрат, яке є адміністративним центром і найбільшим містом автономного утворення Гагаузія.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідна інформація розміщена на Facebook-сторінці посольства України у Молдові.

Почесним консулом України призначено В’ячеслава Драгнєва – молдовського бізнесмена, директора виноробного підприємства "Basarabia-LWIN Invest".

"Започаткування почесного консульства України в Комраті сприятиме розвитку та поглибленню економічних відносин і міжлюдських зв’язків, презентації української культури і науки, а також розвитку співробітництва між прикордонними регіонами України і Молдови у всіх сферах", - зазначили у посольстві.

Також громадяни України та українські юридичні особи зможуть отримати допомогу і сприяння у захисті своїх прав та інтересів, зокрема, консульсько-правову допомогу, а також всебічне сприяння у разі позбавлення волі чи перебування у скрутній ситуації (стихійне лихо, нещасний випадок тощо).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.