Влада Греції змусила приватні клініки приймати коронахворих - державні перевантажені

П'ятниця, 20 листопада 2020, 11:30

Влада Греції взяла на себе управління двома приватними медичними клініками і їхнім персоналом у Салоніках, оскільки державні лікарні регіону перебувають під серйозним тиском через різке зростання числа випадків коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

У п'ятницю міністерство охорони здоров'я країни заявило, що попросило надати місця в приватних лікарнях для системи громадської охорони здоров'я для лікування пацієнтів з Covid-19. Але "незважаючи на всі зусилля, знайти взаємоприйнятне рішення було неможливо".

Читайте також
Греція через коронавірус закриває школи та дитсадки на два тижні

Тому міністерство заявило, що станом на п'ятницю дві клініки і їх персонал в північному місті Салоніки, другому за величиною місті Греції в епіцентрі епідемії, насильно апропрійовані.

Греція значною мірою уникнула первісного спалаху коронавірусу навесні, коли уряд запровадив ранню ізоляцію, завдяки якій кількість інфекцій і смертей залишилося низьким.

У Греції до кінця місяця введено загальнонаціональний карантин: магазини, школи, бари, ресторани і всі розважальні заклади закриті, з 21:00 до 5:00 діє комендантська година.

Ті, хто бажає покинути будинок, можуть зробити це тільки з вагомих причин і повинні повідомити владу текстовим повідомленням телефоном або мати письмовий дозвіл. Однак немає обмежень на те, як довго люди можуть залишати свої будинки або скільки разів на день.

З ранку 20 листопада уряд Греції посилив обмеження на наземних кордонах через другу хвилю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.